niedziela, 16 czerwca 2013

Pasożyty na allegro! (Aktualizacja)


Uwaga! Ostrzegam przed firmą DEKORAK z Gorlic, która paskudnie i bez mojej wiedzy wykorzystała zdjęcie moich papierowych tortów! Sprawa oczywiście została zgłoszona do allegro jako naruszenie zasad i wysłałam do owej firmy "miłego" maila. 

Wstyd! żeby używać czyjegoś zdjęcia jako główne na aukcji... W dodatku na zdjęciu widoczny jest jeszcze fragment mojego loga... Takim pasożytom mówię stanowcze NIE!

O pomyśle już nie wspomnę... ale do niego praw nie mam... zdjęcie to już inna sprawa..
A tu oryginalne zdjęcie z mojego bloga:


(Aktualizacja)


Firma DEKORAK była tak perfidna, że moimi zdjęciami posługiwała się także w swoim internetowym sklepie i nie była to ich pierwsza aukcja. Na szczęście google wiele rzeczy pamięta i nawet gdy już nie ma moich zdjęć na aukcjach można znaleźć w internecie, że się nimi posługiwali :)

Wstyd żeby taka duża firma dekoratorska kradła zdjęcia blogerki mającej firmę ...  Poniżej załączam dowód


6 komentarzy:

 1. teraz już nawet logo nie pomaga...

  OdpowiedzUsuń
 2. walcz kobieto , masakra robić takie rzeczy , to już trzecia taka akcja w niedługim czasie . Zdjęcia są ewidentnie twoje wstawione

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcie już usunęli wczoraj... ale ja nie rozumiem jak można się reklamować nie swoimi pracami i zdjęciami (i to w dodatku firma)? Masakra jakaś! A ja bardzo nie lubię jak ktoś bez mojej wiedzy mi coś podkrada, a zwłaszcza jestem wyczulona na zdjęcia... Już kiedyś ktoś ukradł moje zdjęcia i opisy zabytków... Ja szanuję czyjąś pracę, czy tak dużo wymagam aby moją też szanować?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, allegro rządzi się prawami dżungli, nie wiem jak to wychwyciłaś, ale pewnie liczyli na to, że jakoś przejdzie :-(

  OdpowiedzUsuń
 5. Szok! Nigdy bym nie pomyślała, że można czyjeś zdjęcia w taki sposób używać! Jak w ogóle to znalazłaś ?
  Pudełeczka rozumiem można robić bo każdy może sobie wykrojnik kupić, ale zdjęcia .... perfidni ludzie!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...