czwartek, 20 czerwca 2013

Sezon na truskawki :)


Truskawki to jedne z moich ulubionych owoców. Są pyszne, soczyste, a już sam ich wygląd wywołuje pozytywne emocje :) Z racji rozpoczęcia sezonu truskawkowego, zaczęły się one pojawiać również na weselnych stołach. Już rok temu robiłam pudełeczka podziękowania dla gości w formie truskawek, w tym roku kontynuacja :) Na zamówienie Pani Mirosławy z Lubonia powstały dwa kosze przeuroczych truskaw na wesele jej córki. Do pudełeczek dołączony został również bilecik z krótkim wierszykiem dla gości.
Pani Mirosława dostała już paczuszkę i odpisała mi budującego i bardzo miłego maila, którego cytuję pod koniec wpisu :)

Do kompletu miały być też truskawkowe duże pudełka, jednak po wielu próbach nie udało mi się takowych wykonać. Ciężko zrobić stabilne i sztywne ogromne truskawy :P W każdym razie poprzestaliśmy na pudełkach w delikatnym kolorze ecru z łososiowymi kokardkami. Jedno pudełeczko będzie "zbierać" kartki i koperty od gości weselnych, drugie datki na fundację :)

Gotowa paczuszka - przed wysłaniem została jeszcze zabezpieczona :)


A to mail, który otrzymałam od Pani Mirosławy:

Witam Panią - przesyłka doszła nienaruszona. Wszystkie prace są naprawdę piękne.Zrobiły ogromne wrażenie nawet na moim mężu a proszę mi wierzyć że nie przywiązuje on raczej dużej wagi jak to on mówi do drobiazgów.Nie zawiodłam się nawet w najmniejszym szczególe.Podziwiam Panią za precyzję i dokładność.Jestem pod ogromnym wrażeniem i z pewnością będę Panią polecała wszystkim kto będzie poszukiwał czegoś pięknego, oryginalnego i niepospolitego.
Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję,odezwę się po weselu aby przekazać wrażenia gości.

Dla takich maili warto pracować! Dziękuję! :)

5 komentarzy:

  1. No powiem Ci-szacun:))a co się wkłada do takich "truskawek"?:)tylko podziękowanie czy jeszcze coś?:)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam te truskawy , podziwiałam już wcześniej, ciekawa jestem czy to wykrojnik czy jakiś szablon, chętnie bym poprosiła mogę w zamian podsunąć inny pomysł. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...