niedziela, 11 sierpnia 2013

Wesele z zaświatów... ;)


Jeszcze kilkanaście lat temu w telewizji leciały kolorowe pozytywne bajki: Gumisie, Mickey Mouse czy Smerfy - ja właśnie na takich się wychowałam... Do tej pory zresztą Mickey mi towarzyszy... :) Dziewczynki bawiły się różowymi lalkami Barbie z różowym domkiem i różowym samochodem... :) Teraz się trochę zmieniło... Przyszła moda na wampiry, zombie i lalki Monster High - czyli mroczne klimaty z amarantem :)

Za oceanem już od kilku lat panuje moda na "mroczne" wesela, ba! nawet Panny Młode ubierają czarne suknie! U nas jeszcze z tym trochę opornie... ;) Tym bardziej cieszyłam się, że zostałam poproszona o zrobienie kompletu weselnego, którego motywem przewodnim miała być.... czaszka! Lubię wyzwania dlatego zgodziłam się bez wahania. Na początku nie wiedziałam jak to "ugryźć" szukałam więc w internecie inspiracji... Ale nawet tam wesela z pozytywnymi czaszkami były ubogie... Jednak udało mi się stworzyć niebanalny komplet z czaszkami, które przyodziane są w moją ulubioną kokardę i cylinder!

Całość zaskoczyła mnie i muszę przyznać, że na początku miałam opory co do czaszek na weselu, ten komplet spodobał mi się bardzo :) Zapraszam Was w zaświaty....
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...