sobota, 11 stycznia 2014

Kokardka i ramka czyli zaproszenie w klimacie romantyczno-vintage


Oczywiście te zaproszenia robiłam jeszcze w tamtym roku, w dodatku z przebojami... Zamówiłam w hurtowni papiery kurierem... zapłaciłam 20zł za paczkę i czekałam.. i czekałam .... i czekałam! Paczka doszła do mnie po 12 dniach! Dlatego przestrzegam przed firmą K-EX! Oni nie powinni psuć opinii branży i nazywać się kurierem... Paczkę dostałam w wigilię, więc było po zamówieniach na święta... Cieszę się, że moi klienci są wyrozumiali i nie nakrzyczeli na mnie :)

W każdym razie po świętach zabrałam się za zamówienie dla Pani Karoliny. Będzie ona miała dekorację w kolorze ecru-czekolada i takie właśnie wymarzyła sobie zaproszenia. Siedząc całe dnie zrobiłam, tuż przed Sylwestem, zaproszenia w klimacie romantyczno-vintage z ozdobną kopertą z inicjałami... To jeden z nowych projektów na tegoroczny sezon :)4 komentarze:

 1. rewelacja :) podoba mi się kolorystyka i folder zamiast koperty

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne i w dodatku "moje" kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne kartki, świetne pomysly, bardzo mi się podobają.
  Z okazji Walentynek mamy do wylosowania dwie tabliczki ze Snoopy, jeśli Ci się podobają zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie u nas na stronie. Nasza strona prowadzona jest w języku angielskim, ale również jest możliwość zmiany języka za pomocą Translate,(jeśli zajdzie taka potrzeba) który znajduje się na miejscu!

  Zapraszamy serdecznie.
  http://touchthewood.co.uk/snoopy-valentines-day-giveaway/

  Pozdrawiamy Kat.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaka jest cena takiego zaproszenia z opakowaniem?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...