czwartek, 7 lutego 2013

Wyniki CANDY WalentynkowegoNo i skończyło się wczoraj CANDY.... :) Zapisało się łącznie 39 osób + jeden blog z zaproszeniem do candy. Sporo czasu zajęło mi wypisanie całej listy wraz z wyłonieniem komu ile losów powinnam zrobić... No a to jeszcze trzeba było lajki sprawdzić, to obserwatorów i bannerki na blogu...

Na początku miałam zamiar wrzucić losy do przeźroczystego naczynia, ale później pomyślałam sobie, skoro do wygrania jest tort...  niech on sam zadecyduje go kogo chce iść! Wrzuciłam więc losy do jednego tortowego kawałka, porządnie zamieszałam... Chyba przez 2 minuty podrzucałam w każdym kierunku... Otworzyłam i wreszcie wylosowałam... a kto wygrywa Candy? Odpowiedź w dalszej części wpisu!
Przede wszystkim dziękuję bardzo za udział w mojej zabawie... ;))))

Ponieważ nie mogę się zdecydować kto powinien wygrać nagrodę dodatkową za najlepszy komentarz potrzymam Was trochę jeszcze w niepewności i te wyniki ogłoszę w niedzielę. Jest kilka faworytów... :) Muszę to na spokojnie przemyśleć :))) Mam nadzieję, że mnie za to nie udusicie.


Gratuluję wygranej Pani Agnieszce! Proszę napisać do mnie na e-mail: fiolinea@gmail.com swoje dane. Jutro zabiorę się za pieczenie ciasteczek dla Pani i w poniedziałek wyślę paczkę priorytetem :)

12 komentarzy:

 1. Gratuluję i dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem, że to nieładnie zazdrościc, ale zazdroszczę Pani Agnieszcze heh szcześciara! Taki torcik zgarnąć!!! No, ale aż taka niedobra jestem i serdecznie gratuluję!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla szczęściary!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje Pani Agnieszce i zapraszam do mnie na candy :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. o jaaa !! to ja!!! :D ale szczęście :))) już wysyłam maila :) ale się cieszę!! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla Pani Agnieszki. :)
  Czekam na kolejne Candy :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...