niedziela, 22 lipca 2012

Projekty...

Nie za wiele mam ostatnio czasu na tworzenie czegoś nowego. Sezon wesel w pełni i ciężko mi znaleźć czas na nowe pomysły... Jednak w wirze pracy czasem sięgam po nożyczki i coś tam tworzę... Efekty tych prac można podziwiać poniżej.

NOWE ZAPROSZENIA

Nowy projekt zaproszeń ślubnych, oczywiście w moich ulubionych klasycznych kolorach, czyli czerń, biel i czerwony. Zaproszenia są skromne, ale mają coś w sobie... Może to te kokardy, które uwielbiam? :)


Swoich sił spóbowałam także w stworzeniu zaproszenia na chrzciny w kształcie butelki na mleko. Wykonałam je w "męskiej" niebieskiej wersji. Na razie to wersja demo, być może coś w niej jeszcze pozmieniam :)KOTYLIONY...

Nigdy wcześniej nie robiłam kotylionów, ale koleżanka mnie poprosiła, aby wykonać takowe na jej wesele. Zebrałam więc wstążki w trzech kolorach jej ślubnej dekoracji i zaczęłam tworzyć...


PUDEŁKO KRZESEŁKO

Ta sama koleżanka co poprosiła o kotyliony marzyła o pudełeczkach krzesełkach, jednak wszędzie możnabyło kupić tylko w białym kolorze... A ona chciała różowe z czekoladową kokardą... Ponieważ nie miałam w domu akurat różowego brystolu wykonałam próbne krzesełko w kolorze żółtym. I spodobało się... Przede mną więc wykonanie 130 krzesełek w kolorze różowym :) Efektami na pewno się pochwalę!1 komentarz:

  1. Widzę, że lubimy te same połączenia kolorystyczne, bo też lubię, czerń, biel i czerwony :) Właśnie tworzę bukiet w takich kolorach :D Jak tylko go stworzę to się efektami pochwalę :) A ta buteleczka na chrzciny jest urocza! W ogóle wszystkie nowe projekty są cudne!!! Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...